top of page

Zamówienia online

Możesz zamawiać online! Przejrzyj nasze menu i wybierz, co chcesz u nas zamówić.

Przyjmuje zamówienia

Opłata za dostawę -

Min. zamówienie - 0,00 zł

Darmowa dostawa powyżej

Odbiór

Dostawa

Czas odbioru: za 23 min.
Adres odbioru: Złota, 14-200 Nowa Wieś, Powiat iławski, Poland
Dania główne

Pyszne dania ze świeżych składników pozyskiwanych od lokalnych producentów

0

Smażony jesiotr serwowany z frytkami belgijskimi lub frytkami Twisters oraz surówką z kiszonej kapusty z marchwią , kiszona kapusta z selerem lub surówka o nazwie " Zimowa" . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cena za 100 gram ryby.

22,00 zł

Smażony jesiotr.

Obraz Smażony jesiotr.

0

Smażony pstrąg serwowany z frytkami belgijskimi lub frytkami Twisters oraz surówką z kiszonej kapusty i marchwią, kiszona kapusta i seler lub surówka o nazwie "Zimowa". Skrapiany sokiem z cytryny . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cenna za 100 gram ryby.

20,00 zł

Smażony pstrąg.

Obraz Smażony pstrąg.

0

Wędzony pstrąg jedynie na zamówienie. Zamówienie są przyjmowane jedynie w poniedziałek i wtorek- do 14 godziny . Odbiór w piątek. Cena za 1 kg.

52,00 zł

Wędzony pstrąg .

Obraz Wędzony pstrąg .

0

Wędzony jesiotr jedynie na zamówienie. Zamówienie są przyjmowane jedynie w poniedziałek i wtorek - do 14 godziny . Odbiór w piątek. Cena za 1 kg.

77,00 zł

Wędzony jesiotr.

0

Wędzony węgorz jedynie na zamówienie. Zamówienie są przyjmowane jedynie w poniedziałek i wtorek- do 14 godziny . Odbiór w piątek. Cena za 1 kg.

159,00 zł

Wędzony węgorz.

0

Super chrupiące frytki belgijskie są po prostu fantastyczne! Pysznie chrupiące i pełne smaku, prawdziwa uczta dla każdego. Doskonale komponują się z pozostałymi smakołykami z naszej oferty.Cenna za 100 gram .

10,00 zł

Frytki belgijskie.

Obraz Frytki belgijskie.

0

Doskonała w smaku zupa rybna. Cenna za 250 ml zupy.

8,00 zł

Zupa rybna.

Obraz Zupa rybna.

0

Smażony tołpyga serwowany z frytkami belgijskimi lub frytkami Twisters oraz surówką z kiszonej kapusty z marchwią , kiszona kapusta z selerem lub surówka o nazwie " Zimowa" . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cena za 100 gram ryby.

11,00 zł - niedostępne

Smażona tołpyga

Obraz Smażona tołpyga

0

Smażony amur serwowany z frytkami belgijskimi lub frytkam Twisters oraz surówką z kiszonej kapusty z marchwią , kiszona kapusta z selerem lub surówka o nazwie " Zimowa" . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cena za 100 gram ryby.

14,00 zł - niedostępne

Smażony amur

Obraz Smażony amur

0

Smażony szczupak serwowany z frytkami belgijskimi lub frytkami Twisters oraz surówką z kiszonej kapusty z marchwią , kiszona kapusta z selerem lub surówka o nazwie " Zimowa" . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cena za 100 gram ryby.

16,00 zł

Smażony szczupak

Obraz Smażony szczupak

0

Smażona polędwica z dorsza . Doskonała w smaku .Smażona polędwica dorsza serwowana jest z frytkami belgijskie lub frytkami Twisters oraz surówką z białej kiszonej kapusty z marchwią , kiszona kapusta z selerem lub surówka o nazwie " Zimowa" . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cena za 100 gram ryby.

20,00 zł

Smażony dorsz polędwica

Obraz Smażony dorsz polędwica

0

Smażony sandacz - filet- serwowany z frytkami belgijskimi lub frytkami Twisters oraz surówką z białej kiszonej kapusty z marchwią , kiszona kapusta z selerem lub surówka o nazwie " Zimowa" . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cena za 100 gram ryby.

25,00 zł

Smażony sandacz - filet

Obraz Smażony sandacz - filet

0

Frytki Twisters doskonałe w smaku delikatnie pikantne. W kształcie sprężynki. Cenna za 150 gram.

13,00 zł

Frytki Twisters

Obraz Frytki Twisters

0

Panierowane , smażone polędwiczki z kurczaka. Doskonały smak , chrupiące. Zestaw 3 sztuk - 235 gram. Zestaw dla dzieci 2 sztuki polędwiczki z kurczaka-160 gram z frytkami 90 gram -20 złoty.

20,00 zł

Polędwiczki z kurczaka

Obraz Polędwiczki z kurczaka

0

Smażony lin. Smażony lin serwowany z frytkami belgijskimi lub frytkami Twisters oraz surówką z kiszonej kapusty i marchwią, kiszona kapusta i seler lub surówka o nazwie "Zimowa". Skrapiany sokiem z cytryny . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cenna za 100 gram ryby.

17,00 zł - niedostępne

Smażony lin

Obraz Smażony lin

0

Smażony okoń. Smażony okoń serwowany z frytkami belgijskimi lub frytkami Twisters oraz surówką z kiszonej kapusty i marchwią, kiszona kapusta i seler lub surówka o nazwie "Zimowa". Skrapiany sokiem z cytryny . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cenna za 100 gram ryby.

19,00 zł

Smażony okoń średni.

Obraz Smażony okoń średni.

0

Smażony leszcz. Smażony leszcz serwowany z frytkami belgijskimi lub frytkami Twisters oraz surówką z kiszonej kapusty z marchwią , kiszona kapusta z selerem lub surówka o nazwie " Zimowa" . Ryby przygotowywane są na bieżąco. Nigdy nie dostaną Państwo ryby odsmażanej lub nieświeżej. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy tych zasad , stawiając na jakość i smak . Cena za 100 gram ryby.

10,00 zł

Smażony leszcz

Surówki.

Smaczne i odpowiednie do rybnych dań. Bogate w witaminy surówki .

0

Doskonała surówka z białej kiszonej kapusty i marchew pasująca smakowo do smażonej ryby . Cenna za 100 gram surówki.

4,00 zł

Surówka z kiszonej białej kapusty i marchewka.

Obraz Surówka z kiszonej białej kapusty i marchewka.

0

Surówka z białej kiszonej kapusty z selerem .Doskonały dodatek do smażonej ryby. Cenna za 100 gram.

4,00 zł

Surówka z kiszonej białej kapusty z selerem.

Obraz Surówka z kiszonej białej kapusty z selerem.

0

Bomba witaminowa. Doskonała do dań rybnych. Skład surówki : kapusta biała kwaszona 70 %, marchew , olej roślinny , papryka konserwowa , por , seler , jabłko , natka szczypiorku , kwas cytrynowy sól , mieszanka przypraw . Cenna za 100 gram.

4,00 zł

Surówka o nazwie "Zimowa"

Obraz Surówka o nazwie "Zimowa"
Napoje

0

Wypij herbatę o smaku żurawiny z maliną i odżyw swoje ciało. Cenna za 200 ml.

5,00 zł

Herbata - Żurawiny z maliną

Obraz Herbata - Żurawiny z maliną

0

Wypij herbatę o smaku maliny i odżyw swoje ciało.

5,00 zł

Herbata malinowa

Obraz Herbata malinowa

0

Wypij herbatę o smaku owoców leśnych i odżyw swoje ciało. Cenna za 200 ml.

5,00 zł

Herbata o smaku owoców leśnych.

Obraz Herbata o smaku owoców leśnych.

0

Wypij herbatę o smaku wieloowocowym i odżyw swoje ciało. Cenna za 200 ml.

5,00 zł

Herbata o smaku wieloowocowym.

Obraz Herbata o smaku wieloowocowym.

0

Kawa palona z ekspresu.

5,00 zł

Kawa

0

Coca Cola butelka 0,5 L

4,50 zł

Coca Cola

Obraz Coca Cola

0

Butelka Wody Żywiec Zdrój , niegazowana 0,5 L

2,50 zł

Woda Żywiec.

Obraz Woda Żywiec.

0

Coca- cola , 330 ml- puszka

4,00 zł